Pomiń nawigacjęPowrót na stronę głównąIdż do formularza kontaktowego

O firmie

Jesteśmy firmą świadczącą usługi ubezpieczeniowe i finansowe osobom prywatnym i przedsiębiorstwom pragnącym mieć pewność, że niezależnie od zdarzeń losowych mogą czuć się pewnie i bezpiecznie.

W odróżnieniu od innych firm, oferowane przez nas produkty mają solidne zabezpieczenie, nie tylko finansowe ale kompleksowe ASSISTACE. Solidną podstawę zapewnia nam jedno z najstarszych i największych na rynku Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. działające na polskim rynku od 1920 roku w Warszawie z siedzibą na Tarchominie. Bogate w doświadczenia przygotowało produkty, które sprostają najbardziej wymagającym Państwa potrzebom. Oferta obejmuje 160 produktów ubezpieczeniowych, w tym m.in. komunikacyjnych, majątkowych i osobowych, zbudowanych z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i firmach.

Logo Warta

Współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A. oferującego polisy na życie, WARTA Investment Sp. z o.o. wspierającego Twoje inwestycje oraz Kredyt Banku oferującego produkty kredytowe, inwestycyjne, transakcyjne oraz bancassurance.

Nasza oferta kierowana jest do wszystkich tych, którzy mają wysokie wymagania.

Dzięki elastyczności produktów, klikunastuletniemu doświadczenia skomponujemy dla Ciebie ofertę na marę Twoich oczekiwań.

Wiemy, że wśród dużej konkurencji ciężko wybrać produkt idealny dla siebie. Agencja Optimus w swej historii współpracowała z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi. My jednak już wybraliśmy i był to wybór trafiony, gdyż wybraliśmy solidność i nowoczesność.

Teraz pomożemy Tobie znaleźć to, czego oczekujesz: wygodę, pewność, profesjonalizm, solidność.